جستجو

پاورپوینت بررسي تغييرات مواد مغذي و انرژي قابل متابولیسم گياهان مرتعي غالب ييلاقات سبلان در سه مرحله چرايي مختلف (فستوكااوینا –  آلوپكوروس تكستيليس – تریفولیوم مونتانوم)

              نوع فایل power point   قابل ویرایش 48 اسلاید   قسمتی از اسلایدها اهداف طرح: 1- تعیین میزان مواد مغذی موجود در گیاهان غالب و کلیدی مراتع سبلان. 2- بررسی تغییرات و میزان تغییرات مواد مغذی در طول فصل  چرا در بهار و تابستان وجمع آوری اطلاعات لازم جهت تنظیم جیره های غذایی دامهای چرا کننده در مراتع با استفاده از مکملهای سنتیک. 3- برآورد میزان انرژی زایی گونه های مرتعی به طور غیر مسقیم  و با استفاده از معادلات ابدائی توسط سایر محققین 3- قرار گذاشتن اطلاعات بدست آمده در اختیارعشایرودامداران، اداره کل منابع طبیعی واداره ترویج و مشارکت مردمی و مجریان طرح تعادل دام و مرتع جهت ترویج و استفاده از این گیاهان در احيا مراتع وافزايش بهره وري دامهای عشایر کوچرو. پيشنهادات: 1- گياهان مورد مطالعه در اين تحقيق از گياهان پايا و چند ساله و بومي و كلاس I مراتع سبلان هستند بنابراين شناخت ساير خصوصيات آنها از جمله خوشخوراكي و ارزش رجحاني و … ضروري است. 2- با توجه به كاهش ارزش غذايي و انرژي اين گياه از مرحله نمونه‌بردا …

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

تصوير من

اینجا مکانی است که شما کوتاه درباره خودتان شرح میدهید میتوانید این متن را از تنظیمات پوسته در پیشخوان وردپرس تغییر دهید.

اگر بدون ذکر منبع مطالب را کپي کنيد اتفاقي نميوفتد. ولي نکنيد!

بهینه سازی توسط : بیگ تم